Як я заробив на нову машину, продаючи картоплю: історія успіху, поради та секрети

Життя в Україні сьогодні, м’яко кажучи, не просте. До нас регулярно надходять листи від наших читачів з історіями про те, як важко живеться на пенсію та на мізерні провінційні зарплати. Але зустрічаються і, навпаки, надихаючі історії про те, як можна чудово заробляти завдяки наполегливій праці та сучасним знанням. Зараз ви читаєте саме такий позитивний лист від нашого постійного читача Сергія Козаченко з Олександрівки, який знайшов цікавий спосіб заробітку і відверто поділився ним з усіма!

Привіт, шановні читачі! Я розповім вам історію, яка сталася зі мною на селі в Олександрівці, та яка дозволила значно поліпшити моє фінансове становище.

Мене звуть Сергій Козаченко, мені 52 роки. Я живу в Олександрівці та працюю різноробочим. То на ринку допоможу, то десь щось ще по дрібницях. Зарплата в цій сфері не найвища — вдається заробити 7-8 тисяч гривень на місяць. Зрозуміло ж, що на сьогодні — це копійки. Водночас я завжди мріяв про те, щоб змінити своє життя, знайти нові можливості та забезпечити свою родину.

Цього року я вирішив виростити картоплю на продаж, і, завдяки наполегливій праці, правильному догляду та трішки везінню, мені вдалося отримати чудовий урожай та заробити значну суму — десь 100 000 грн за два місяці.

Не вірте у казки, що у кожного це також запросто вийде БЕЗ ЗНАНЬ! Ні, треба робити все чітко по плану. І є один важливий секрет, який допоміг мені значно прискоритись. Про нього я також розповім нижче.

Початок

Працюючи на ринку, я помітив, що якісна картопля завжди має стійкий попит. Саме тоді я й задумався над ідеєю вирощування картоплі на продаж.

Все почалося з невеликої ділянки землі біля мого будинку. В мене вона на 6 соток. Я завжди любив працювати на городі, вирощувати овочі та фрукти для себе та своєї сім’ї. 

Сергій, мій старший син, вже закінчує аграрний коледж та збирається приєднатися до сімейного господарства. Він вчиться всім тонкощам сільського господарювання та допомагає мені на ділянці.

Моя донька, Марія, вступила в технікум на факультет садівництва. Вона завжди була відданою природі і рослинам, і цей вибір є для неї логічним.

Молодший син, Петро, поки що навчається в школі, але вже проявляє інтерес до сільського життя та мріє приєднатися до великої сімейної справи.

А ще ж є інші родичі, яким вже треба допомагати. Тобто сім’я досить велика, гроші наразі зайвими точно не будуть.

Перші кроки

Спочатку я мав багато сумнівів, адже ніколи не займався цим на комерційній основі. Проте, я був налаштований рішуче, тому ретельно вивчив інформацію про вирощування картоплі, проконсультувався з досвідченими городниками та закупив якісне насіння.

Я провів попередні розрахунки та зрозумів, що зможу заробляти 85-100 тисяч гривень, не докладаючи якихось надпотужних зусиль. І це виявилося реальністю!

Секрети успіху

Чи не ключовим фактором мого успіху стало використання біодобрива ЕкоДАР. Без нього ця справа виглядала б як їзда по трасі на велосипеді проти сучасного спорткару.

Одного разу, під час обговорення аграрних питань нашого села, я підійшов до досвідченого сусіда Івана. Він сам вже давно займається сільським господарством і садівництвом, тому всі головні секрети я дізнаюся саме від нього.

Іван порекомендував мені спробувати екологічно чисте біодобриво ЕкоДАР для поліпшення урожаю. Він поділився своєю власною успішною історією використання цього засобу та переконав, що це дійсно працює. Тепер я вдячний за його пораду, бо моє господарство процвітає завдяки цьому чудовому біодобриву.

Добриво допомогло мені відновити родючість ґрунту, покращити ріст рослин та отримати екологічно чистий урожай. ЕкоДАР — це 100% натуральний продукт, який не шкодить навколишньому середовищу й безпечний для здоров’я людей.

Догляд за картоплею

Вирощування картоплі потребує багато праці та уваги, але загалом нічого складного. Я ретельно доглядав за своїми рослинами і отримав плоди від своєї праці.

Основи догляду:

 • Обробка картоплі перед посадкою добривом ЕкоДАР;
 • Полив: Регулярний полив, особливо в період посухи.
 • Прополка: Своєчасне видалення бур’янів, які шкодять росту.
 • Підгодовування добривом ЕкоДАР.
 • Захист від хвороб та шкідників.

Результат

Завдяки правильному догляду та використанню ЕкоДАР, я зумів виростити чудовий урожай картоплі. Загалом я зібрав кілька тонн картоплі з моєї невеликої ділянки! Це значно більше, ніж я очікував.

Наразі мій кущ картоплі повністю виростає за 2,5-3 тижні, що дає змогу зібрати 8-10 кілограмів картоплі з одного куща.

З 6 соток я отримав понад 150 мішків картоплі за три тижні!

Виявилося, що добриво позитивно впливає на землю і на самі плоди, отже, чим частіше ти вирощуєш картоплю з цим добривом на одному і тому ж місці, тим більше врожаю тобі сяє!

Продаж

Я продавав картоплю на місцевому ринку, через онлайн-оголошення на OLX та співпрацював з невеликими магазинами. Вже за кілька тижнів мені вдалося продати весь урожай. Завдяки цьому невеличкому бізнесу мені вдалося заробити в рази більше, ніж раніше. 

Поради

Якщо ви також хочете виростити картоплю на продаж, ось кілька порад, які допоможуть вам досягти успіху:

 • Вибирайте якісне насіння, яке підходить саме вашій ділянці.
 • Ретельно підготуйте ґрунт перед посадкою.
 • Регулярно доглядайте: поливайте, прополюйте і т.д.
 • Використовуйте ЕкоДАР згідно з інструкцією.
 • Вчасно збирайте урожай.
 • Правильно зберігайте вже зібрану продукцію подалі від потенційних загроз та шкідників.

Висновок

Вирощування картоплі на продаж може бути чудовим способом заробити додаткові, а може й основні кошти. Завдяки наполегливій праці, правильному догляду, використанню якісних добрив та трішки везінню, ви можете отримати чудовий урожай та значний прибуток.

Поділитись публікацією
Це добриво, яке екологічним шляхом відновлює рослини та збільшує врожайність вдвічі.

Як впливає ЕкоДАР на ґрунт і рослини

Підвищує родючість та відновлює мікрофлору грунту
Забезпечує рослину необхідними поживними речовинами

Сприяє фіксації азоту та активізує фосфор, містить мікро- та макроелементи у легкозасвоюваній формі.

ЕкоДАР виготовляється з природних компонентів

Cприяє екологічному відновленню рослин і грунту.

Покращує структуру грунту

Робить його повітряним та збільшує здатність утримувати вологу.

Нормалізує кислотність грунту

Відновлює корисну мікрофлору, створюючи сприятливі умови для рослин.

Під час виробництва не використовується синтетичних хімічних речовин.

Добриво містить весь необхідний комплекс мікро- та макроелементів, які сприяють здоровому зростанню рослин.

Замовити добриво ЕкоДАР

250 мл / 3 шт
1197 грн
500 грн
1 літр / 3 шт
3000 грн
1400 грн